Araç Boyun Yastığı Kategorisindeki Ürünler

Araç boyun yastığı aracınızın fabrikada takılan koltuklarına uyumlu olarak çalışan koltuk başlıkları ile birlikte boynunuza gereken desteği vermesi için tasarlanmış bir üründür. Boynunuza ve başınıza ilave destek sağlayan Bu ürün sürüş sırasında duruşunuzu iyileştirir ve kas gerginliği ile stresinizi azaltır. Site üzerinde çeşitli seçeneklerini renklerini bulabileceğiniz ürün sadece sürücü koltuğunda değil diğer koltuklarda da çok işinize yarayacak. Hafızalı köpük yapısı ve kompakt ergonomik tasarım, boyun desteğini korumak için benzersiz şekil alan kalıp. Otoyol boyunca bir dinlenme bölgesinde durmak ve uzun bir araba yolculuğu sırasında rahatlamak için biraz kestirmek istiyorsanız, yastığımızı standart koltuk başlığına takmanız ve koltuğunuzu yaslanmış bir pozisyona getirmeniz yeterlidir.

Kompakt tasarım ve kolay kurulum sayesinde araç boyun yastığı günlük sürücünüzde ya da uzun yolculuk yaparken kullanımınızda olağanüstü bir rahatlık sağlar. Ayarlanabilir özelliği olması sayesinde kolaylıkla araç koltuğunu da monte edebilirsiniz. Üstelik modern tasarımı sayesinde bu ürünü sadece aramızda değil evinizde de kullanabilirsiniz. Boynunuzu ve başınızı destekleyecek şekilde tasarlanan araç koltuk başlığı araç kullanırken size Gereken yardımı ve desteği sağlayacak. Ayrıca uygun omuz hizasında korumak Kas ve eklem rahatsızlığını azaltmak için de bu yastıktan yardım alabilirsiniz. Duruş bozukluğu sorunları ya da kas sorunlar yaşıyorsanız mutlaka bir tane Bu üründen edinmelisiniz. Özellikle uzun yolculuklarda duruş bozukluğu araç kullanmak konusunda size sorun çıkartabilir. Ama yanınızda bu yastık varsa hiç sorun yok.

Aynı zamanda bakımı da kolay olan araç boyun yastığı makinede yıkanabilen çıkarılabilir bir kılıfa sahiptir. Uzun bir yolculuğun ardından ya da kirlendiğini düşündüğünüz zamanlarda hemen çıkarabilir makineye atıp kuruttuktan sonra yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz. Modern renk seçenekleri ile en uygun fiyatlarla Bu siteden sizlere ulaşan yastığı kaçırmayın. Kolay sipariş ve hızlı teslimat seçenekleri ile kesinlikle Bu üründen memnun kalacaksınız. Eğer kısa süre içerisinde Uzun bir yolculuk planınız varsa sipariş verdiğiniz ürün Siz yolculuğa çıkmadan adresinize ulaşır. Sipariş verirken renk seçeneği belirtmeyi unutmayın. Kalitenin ayrıcalığını yaşamak için zaman kaybetmeyin, seçenekleri inceleyin.

Yukarı ataköy escort