Lastik Tamir Kiti Kategorisindeki Ürünler

Çoğu araçtaki tubeless lastiklerin tümü için onarımı kolay ve hızlı, lastik tamir kiti seçenekleri burada. Sertleştirilmiş çelik spiral törpü ve uzun ömürlü kullanım için kumlanmış kaplamalı iğne ile bu kit her zaman yanınızda. T-sap tasarımı daha fazla dönüş gücü ve konfor sağlar. Ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün, Yol kenarındaki acil durumlar için arabanızda sürekli olarak taşıyabileceğiniz, ideal bir saklama çantasında gelir. Birden fazla tamir için farklı seçeneklerde çeşitli ürünler içerir.

Gittikçe daha fazla sayıda yeni otomobil yedek lastik olmadan geliyor ve bunun yerine lastik tamir kiti devreye giriyor. Bu ürünler, kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmışlardır ve bir tekerleği değiştirmekle harcayacağınız zamandan daha kısa sürede lastiği tamir etmenizi sağlarlar. Teorik olarak, yol kenarındaki daha az zaman daha fazla güvenliğe eşittir. Üstelik her türlü lastiğe uygun olmaları da işinizi kolaylaştırır. Son yıllarda üretilen bir çok araçta bu kit var, ancak olmayanlar için de çözüm burada. Gösterge panelinizde bir uyarı lambası veya mesajı yanıp sönerse, mümkün olan en kısa sürede güvenli bir yere çekin ve lastiğinizi tamir etmek için harekete geçin. Eğer onarılabilir bir sorun varsa bu kit sizin içinizi görecektir. Lastik değiştirme derdi olmadan bu kit sayesinde kısa sürede sorunu çözebilirsiniz. 4 mm'den daha küçük patlak ve sorunlar için bu tamir kiti idealdir.

Lastik tamir kiti size özel bir kutu içerisinde gelir. Aracınızda yer kaplamayan bagajda kolayca taşıyabileceğiniz Bu ürünü kutusunda taşırsanız daha fazla yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.  Ayrıca bu sayede kayıp gibi durumlarında önüne geçmiş olursunuz, Ani arızalarda İhtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla bu site üzerinden satışa sunulan ürünü kaçırmayın. Yolda kaldığınızda anında imdadınıza yetişen ürün sayesinde lastik değiştirmek için harcayacağınız zamanın neredeyse yarısında tamirini gerçekleştirebilir En azından gideceğiniz yere daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. İsterseniz piyasada küçük bir araştırma yapın en uygun fiyatların burada olduğunu siz de göreceksiniz. Aracınızın bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz sitede size özel fiyat teklifleri için kategoriler arasında dolaşmaya başlayın.

Yukarı ataköy escort